Gönderici

Nakliyeci

TurkishEnglish
En Kapsamlı
Akıllı LojistikAsistanı
Size ÖzelÇözümler
E-TicaretKobi
icon

Aynı Gün Teslimat

Belirlenmiş bölgelerde aynı gün veya ertesi gün teslimat seçenekleri sunarız. Müşterileriniz taleplerine uygun olarak farklı gün dilimlerinde ürünlerin teslimini gerçekleştiririz.

icon

Kolay Entegrasyon

E-ticaret altyapınızla kolay bir şekilde entegre olur; elektronik para transferi, e-fatura ve e-irsaliye çözümlerimizle lojistik süreç yönetimini kolaylaştırırız. İster Yükle yönetim arayüzleri üzerinden isterseniz kendi sistemleriniz üzerinden tüm lojistik sürecini anlık olarak takip edersiniz.

icon

Müşteri Bilgilendirme Servisleri

Ürünlerin dağıma çıkış ve teslimat zamanlarına yönelik mesajları göndererek müşterilerinizi bilgilendiririz. Müşterileriniz araç konumlarımızı canlı olarak takip edebilir veya teslimat tercihlerini düzenleyebilirler.

icon

İade ve Değişimlerin Toplanması

Araçlarımız iade ve değişim ürünlerini müşteri adreslerinden alır ve merkezlerinize getirir. Bu sayede, optimal güzergah planlaması ile düşük maliyetlerle yüksek müşteri memnuniyeti sağlarsınız.

icon

Geniş Hizmet Bölgesi

Tüm Türkiye'yi kapsayan geniş hizmet bölgemizle, istediğiniz yerdeki müşterinize ürünlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde gönderebilirsiniz. Yakın zamanda yurtdışı operasyonlarımızın başlamasıyla ithalat ve ihracat işlemleriniz de dahil tek bir kurumla çalışabilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

icon

Güvenilir Şoför ve Araçlar

Yükünüzü bize güvenle emanet edebilirsiniz. Yükle olarak; Tüm şoförlerimizi ve araçlarımızın belge kontrollerini düzenli olarak yaparız. Gelişmiş teknolojik altyapımızla şoför ve araçları taşıma süresince takip ederiz.

icon

Kapsayıcı Emtia Sigortası

Yükünüzü türüne ve değerine uygun olarak kapsayıcı emtia sigortası ile taşırız. İstenmeyen durumlarda oluşabilecek maddi zararların önüne geçeriz.

icon

Araç Çeşitliliği

9 farklı araç sınıfından kapalı, açık ve frigolu kasalı yüzlerce araca kolayca ulaşırsınız. Şehiriçlerinde motor, bisiklet ve Van türü küçük araçlarla hızlı dağıtım yaparken, şehirlerarasında yüksek taşıma kapasiteli araçlarla ekonomik çözümler üretiriz.

icon

Değişken Taleplere Hızlı Uyum

Lojistik ihtiyaçlarınız değiştiğinde geniş araç filomuzla hızlı bir şekilde uyum sağlarız. Sezonsal değişimlerde veya kampanya dönemlerinizde nakliye süreçlerinizin aksamadan devam etmesine katkı sunarız.

icon

Yapay Zeka ve Bulut Teknolojileri

Bulut altyapısı üzerine inşa edilmiş servisler ile dönemsel talep değişimlerine hızlı bir şekilde uyum sağlar, yüksek erişilebilirlik ve hızlı hesaplamalar sunarız. Lojistik süreçleriniz için gerekli olan tüm sistem işletim maliyetlerini ve risklerini üzerinizden alırız.

icon

Katma Değerli Hizmetler

Yükle Akademi bünyesinde kurumsal eğitimlerden geçmiş şoförlerle ve kurumsal beklentilerinize en uygun standartlardaki araçlar ile çalışırsınız. İsterseniz Yükle Akademi bünyesinde ek eğitimler talep edebilirsiniz.

icon

7/24 Destek

Alanında uzman destek ekibimiz tüm lojistik süreçlerinizi kesintisiz olarak takip eder ve olası aksaklıklarının önüne geçilmesini sağlar. 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimize her an ulaşabilir ve tüm lojistik süreçleriniz için tek bir kurumsal muhatap ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız.

Kolay Entegrasyon
Kullanımı Kolay
Minimum Efor
Maliyet Dostu
Hızlı Operasyon Süreci
Modüler & Ölçeklenebilir Yapı

Kurumsal İş Birliği ve Projeler İçin İletişim

Sizinle İletişimde Olmayı Önemsiyoruz

info@yukle.com.tr
Aydıntepe Mah. Yavuz Cad. No: 21 / B Tuzla / İSTANBUL